סוגי העסקאות

Layer 7
עסקאות מקרקעין מורכבות- עסקאות קומבינציה משולבות שירותי בניה
משרדנו מלווה בעלי זכויות במגוון מגרשים מרובי בעלים. במסגרת פעילותנו אנו מאגדים את בעלי הזכויות תחת הסכם שיתוף, בונים באמצעות אנשי המקצוע הרלוונטיים מפרט טכני ועורכים מכרז יזמים. בעסקאות אלו, אנו מלווים את לקוחותינו תוך מתן פתרונות לכל בעל קרקע בהתאם לנסיבות הייחודיות לו. בפעילות זו, אנו משקיעים זמן רב בישיבות פרטניות עם בעלי הזכויות על מנת למקסם את התמורה לכל בעל קרקע בעסקה. הניסיון שצברנו מאפשר מתן ודאות רבה לבעלי הקרקע.
Layer 6
ליווי חברות יזמיות ופרטיים בעסקאות נדל"ן
משרדנו מלווה יזמים בביצוע עסקאות שונות במקרקעין. בכלל זה, אנו מלווים יזמים ברכישת קרקעות, בהסכמי קומבינציה ובהסכמי ביצוע של פרויקטים למגורים, מסחר, משרדים ומלונאות. הקשרים הרבים שצברנו במהלך השנים והמוניטין של המשרד, מאפשרים לנו לחבר בין הגורמים השונים הפועלים בענף הנדל"ן (בעלי מקרקעין, יזמים, חברות ביצוע, בנקים, יועצים וכד') על מנת למקסם את העסקה ולבצעה במהירות האפשרית. כמו כן, משרדנו מעניק שירותים משפטיים ומלווה בעלים פרטיים במגוון עסקאות נדל"ן ובין היתר בהשבחת נכסיהם, איגוד בעלים ופיתוח הקרקע.
deal-type-home2
התחדשות עירונית
משרדנו רואה בהתחדשות עירונית את מנוע הצמיחה של עסקאות הנדל"ן בערים ועל כן, מקדיש משאבים רבים לקידום עסקאות אלו על שלל סוגיהן:
deal-type-home1
תמ"א 38 הריסה ובניה
משרדנו מלווה יזמים בפרויקטים מסוג תמ"א 38 הריסה ובניה. במסגרת פעילות זו, אנו מקדמים עסקאות אלו עבור לקוחותינו תוך יצירתיות רבה ומתן פתרונות לדיירים השונים בהתאם למאפיינים הייחודיים להם. הניסיון הרב שצברנו בעסקאות אלו, שחלקן הושלמו, נמסרו לדיירים ורוכשי הדירות ונרשמו כבית משותף, מאפשרים לנו מבט רחב אודות כל שרשרת העסקה.
Layer 2
פינוי בינוי
התחדשות עירונית באמצעות פינוי בינוי היא הדרך האולטימטיבית לחדש את מרכזי הערים, לתת מענה לצרכים הנדרשים לדיירים ולספק סביבת מגורים ועבודה טובה יותר. משרדנו מלווה מגוון פרויקטים במסלול זה, בהיקף של אלפי יחידות דיור המהווים הקמת שכונות חדשות. במסגרת פעילותנו בתחום זה, אנו מלווים את לקוחותינו החל משלבי הבדיקות הראשוניות מול הרשויות הרלוונטיות ובעלי הדירות במתחמים ועד לרישום הבית המשותף. עסקאות פינוי בינוי, בדומה לעסקאות מורכבות במקרקעין מביאות עימן סוגיות רבות ומגוונות בהיבט הקנייני, מיסויי, תכנוני, פיננסי וחברתי ועל כן אנו מלווים אותן באופן שוטף.
view-embankment-area-american-colony-neve-tzedek-district-tel-aviv-israel
השבחת מקרקעין ושינוי ייעוד
משרדנו מלווה יזמים ובעלי קרקעות פרטיים בקידום תכניות בניין עיר משביחות ושינוי ייעוד של קרקעות, לרבות שינוי ייעוד של קרקע חקלאית לקרקע הזמינה לבנייה, על מנת למקסם את ערכן, לקדם בהן תכניות בניה ולהשיא רווח לבעליהן. בפעילות זו אנו מלווים את הבעלים החל מאיתור בעלי מקרקעין סמוכים להם, גיבושם ואיגודם תחת הסכמי שיתוף, מתן פתרון לבעלים המעוניינים לממש זכויותיהם באמצעות מציאת משקיעים אשר מעוניינים ברכישת הזכויות במתחם, ייצוגם מול חברה יזמית בהסכם קומבינציה ו/או שירותי בניה וכן ליווי מלא שלהם בפני ועדות התכנון השונות והיועצים המלווים את המתחם.
open-door-home-with-key-keyhole-new-housing-concept
רכישת זכויות במקרקעין
משרדנו מלווה לקוחות רבים בהסכמים לרכישת זכויות במקרקעין, ובכלל זה בין אם מדובר ברכישת דירות (מקבלן או "יד שניה") ובין אם מדובר ברכישת זכויות במקרקעין אשר עתידים להתפתח בעתיד. במסגרת פעילותנו זו, משרדנו מביא לידי ביטוי את הניסיון הרב שיש לנו בליווי עסקאות נדל"ן מורכבות באופן המאפשר לנו לראות את התמונה המלאה, תוך בחינת כלל האספקטים המשפיעים על העסקה, לרבות היבטי המיסוי, המימון והרישוי הקשורים בה.
minneapolis-city-downtown-skyline-cityscape-usa
ליווי שוטף של לקוחות בפרויקטים מניבים
משרדנו מייצג חברות המחזיקות נכסי נדל"ן מניבים, בייעודים למגורים ו/או למסחר ותעסוקה. במסגרת האמור, מעניק משרדנו ייעוץ וליווי שוטף לחברות אלו ובכלל זה, האפשרויות העומדות בפניהן על מנת להשביח את נכסיהם באמצעות הגשת תכניות משביחות במסגרתן יתווספו זכויות בניה, וכן ליווי הפעילות השוטפת בכל הקשור בהסכמי השכירות ו/או הניהול עם שוכרים בפרויקטים השונים וכן ליטיגציה הקשורה בנכסים אלו.

תחומי התמחות

deal

עסקאות מקרקעין

ליווי עסקאות מתוך ראייה רחבה, בדיקה קפדנית ומעמיקה וזירוז תהליכים בזכות קשרים אישיים עם גורמי המקצוע.

hook

תכנון ובניה

בקיאות בדיני התכנון והבניה ומיסוי מקרקעין, היכרות עם ועדות התכנון ויצירתיות יוצאת דופן המסייעת למציאת פתרון לכל קושי.

real-estate

התחדשות עירונית

ניסיון רב שנים בייצוג יזמים ובעלי נכסים המאפשר בחינת העסקה על שלל היבטיה כבר בשלב הראשוני ומציאת פתרון לכל סוגיה לשביעות רצון כל הצדדים.

real-estate (1)

ליטיגציית נדל"ן

ייצוג יזמים ובעלי זכויות במקרקעין, עם ניסיון ומומחיות באיגוד בעלים בקרקעות מרובות זכויות במשותף תחת הסכמי שיתוף.

building

השבחת מקרקעין

הנעת תהליכים לשינוי ייעוד הקרקע וייצוג מול הרשויות וועדות התכנון לשם השבחת הזכויות ושיפור אפשרויות הבניה במקרקעין.

property

מיסוי מקרקעין

ליווי עסקאות מקרקעין תוך מתן דגש להשפעות המיסוי על העסקה, תכנון מס אופטימלי ומתן פתרונות יצירתיים.

אודות

משרד ש. רוזנווסר ושות' עוסק בתחומי הנדל"ן, תכנון ובניה וליטיגציה מנהלית ומסחרית.
למעלה משלושה עשורים מעניק המשרד שירות מקצועי, מסור ואמין למגוון לקוחות, החל מבעלי קרקעות פרטיים, בעלי דירות במיזמי פינוי בינוי, ועד יזמים וחברות הנדל"ן הגדולות בישראל.
כמשרד בוטיק משפחתי ותיק, אנו רואים ערך רב בעבודה מקצועית ומדויקת, באיכות הקשר עם הלקוח, בזמינות הגבוהה, בנאמנות ומסירות. הערכים שעליהם צמח המשרד הם שמאפשרים לנו לקטוף הישגים רבים בעת ייצוג לקוחותינו בהליכים משפטיים מורכבים ובפני ועדות הערר והתכנון.

צוות משרד ש. רוזנווסר ושות'
דילוג לתוכן